SABEL, m. 1899 för infanteriofficer.

203270. SABEL, m. 1899 för infanteriofficer.

Delvis förgylld klinga märkt Svalling, Eskilstuna. Med portepé. Längd med balja 102 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 518