WALT DISNEY PRODUCTION, celluloid teckning, kolorerad.

2032631. WALT DISNEY PRODUCTION, celluloid teckning, kolorerad.

Etikettmärkt, bildmått ca 25x20 cm.

Slitage, krakeleringar. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 960