SCHÄSLONG, Howard-modell, 2000-tal.

2032504. SCHÄSLONG, Howard-modell, 2000-tal.

Textilklädsel.
Längd 148, bredd 90, höjd 82 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Textilklädsel.

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 021