PALL, rokokostil, 1800-tal.

PALL, rokokostil, 1800-tal.
203231. PALL, rokokostil, 1800-tal.

Vitmålade och bronserade ben. Stoppad sits med rosa klädsel. Längd 73, höjd ca 40 cm.

Slitage, skadad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skadad klädsel.

Antal besök: 547