SNURRFÅTÖLJ, IKEA, 1960-tal.

SNURRFÅTÖLJ, IKEA, 1960-tal.
2031917. SNURRFÅTÖLJ, IKEA, 1960-tal.

Höjd 68 cm.
Sitthöjd 40 cm.
Bredd 73 cm.
Löstagbar sittdyna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 68 cm.
Sitthöjd 40 cm.
Bredd 73 cm.
Löstagbar sittdyna.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 870