GOLVLAMPA, 1900-tal.

203185. GOLVLAMPA, 1900-tal.

Tre ljuspunkter, böjbara ljusarmar. Höjd ca 151 cm.

Slitage, ärg, fläckar. Skador på strömbrytare. Fläckar och smärre skador på skärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!
203185. GOLVLAMPA, 1900-tal.

Antal besök: 727