BOZENA JOHANSSON. 2 st, litografi och blandteknik, signerade och daterade.

203170. BOZENA JOHANSSON. 2 st, litografi och blandteknik, signerade och daterade.

Tjur, signerad och daterad 1975, ca. 47x64 cm.
Litografi, signerad, numrerad 14/100 och daterad 1978, ca. 50x40 cm.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Antal besök: 1 058