TAKLAMPA, 3-armad i gjutjärn med ljushållare.

203164. TAKLAMPA, 3-armad i gjutjärn med ljushållare.

Guldmålat gjutjärnsstativ, Höjd som på bild ca 115 cm, diam. ca 30cm.

Liten nagg på kupan, i övrigt bruksskick. El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 1 452