KRUKOR, 10 st, keramik, bland annat Höganäs.

203126. KRUKOR, 10 st, keramik, bland annat Höganäs.

Höjd ca. 20-27 cm.

Slitage, nagg, sprickor, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 20-27 cm.

Antal besök: 651