KLUBBFÅTÖLJ, 1900-tal.

KLUBBFÅTÖLJ, 1900-tal.
203120. KLUBBFÅTÖLJ, 1900-tal.

Bakfötter med hjultrissor.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakfötter med hjultrissor.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 577