LAVOAR, tidigt 1900-tal.

LAVOAR, tidigt 1900-tal.
2030731. LAVOAR, tidigt 1900-tal.

Höjd 97, bredd 66, djup 49 cm.

Slitage.

Tema

Birgitta & Lillemor Martinssons sterbhus

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Tema

Antal besök: 982