SMYCKESET, 4 dlr. silver, Erik Dennung, Danmark.

2030664. SMYCKESET, 4 dlr. silver, Erik Dennung, Danmark.

Samtliga med dekor av ros. Ringar och armband stämplade. Bestående av: 1 stelt armband, 2 ringar, 1 hänge samt 1 par örhängen. Ringar med justerbara skenor, örhängen på stift. Armband med innermått: 55 mm. Totalvikt ca. 93 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 115