Samtliga med dekor av ros. Ringar och armband stämplade. Bestående av: 1 stelt armband, 2 ringar, 1 hänge samt 1 par örhängen. Ringar med justerbara skenor, örhängen på stift. Armband med innermått: 55 mm. Totalvikt ca. 93 gram.
Bruksslitage.
Bruksslitage.