RICHARD MANSER RAYNER. Shere Church, olja på duk, signerad. 1800-talets slut.

203034. RICHARD MANSER RAYNER. Shere Church, olja på duk, signerad. 1800-talets slut.

Ca 60 x 50 cm.

Uppfodrad, beskuren. Oramad. Färgbortfall. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 50 cm.

Antal besök: 968