JAROSLAW CHUDY. Olja på duk, signerad och daterad 1982.

203010. JAROSLAW CHUDY. Olja på duk, signerad och daterad 1982.

Bildmått 60 x49.5cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 60 x49.5cm.

Antal besök: 1 034