SKRIVBORD, Ikea, 1960/70-tal.

SKRIVBORD, Ikea, 1960/70-tal.
2030035. SKRIVBORD, Ikea, 1960/70-tal.

2 lådhurtsar höjd 70, bredd 40, djup 48 cm.
Skrivskiva 160 x 50 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivskiva 160 x 50 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Antal besök: 1 805