SPORRE, Silver, otydliga stämplar, troligtvis 1800-tal, totalvikt 106 gram.

202985. SPORRE, Silver, otydliga stämplar, troligtvis 1800-tal, totalvikt 106 gram.

Sporre i vitmetall, resten silver. Längd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 816