BRASSKÄRM 1800-tal.

BRASSKÄRM 1800-tal.
202977. BRASSKÄRM 1800-tal.

Höjd 104 x 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
202977. BRASSKÄRM 1800-tal.

Höjd 104 x 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 033