BÅTAR, 2 st, Porslin, troligtvis England eller Tyskland, 1800-tal.

202960. BÅTAR, 2 st, Porslin, troligtvis England eller Tyskland, 1800-tal.

Större båt, ask med lock, längd ca 20 cm. Liten båt längd 13 cm.

Lagningar och nagg. En lietn del på den stora båten saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 852