BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
20293. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Längd 71, bredd 33, höjd 65 cm.

Nyckel saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas. Slitage.

Antal besök: 494