GOLVUR, Engelskt 1800-tal.

GOLVUR, Engelskt 1800-tal.
2029133. GOLVUR, Engelskt 1800-tal.

Märkt Templeton.
2 lod och pendel finns.
Höjd ca 205 cm.

Bruksslitage, repor, märken Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Templeton.
2 lod och pendel finns.
Höjd ca 205 cm.

Antal besök: 975