GOLVUR, Bornholmsmodell 1900-talets senare hälft.

202897. GOLVUR, Bornholmsmodell 1900-talets senare hälft.

Vitmålat fodral, med guldmålade detaljer i snidat trä. 2 lod och pendel. Höjd 202 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 259