PARTI KONSTGLAS. 7 delar. Bl. a Lars Hellsten, Erik Höglund.

202798. PARTI KONSTGLAS. 7 delar. Bl. a Lars Hellsten, Erik Höglund.

Kandelarber för två ljus. Glas. Höjd 17 cm Längd 15 cm. Signerad Hellsten, Skruf, HiL 4-1.
Ljuslykta. Glas. Flerfärgad. Glas höjd 10,5 cm. Upphängning i metall. Etikettmärkt Handmade Boda Sweden.
Kanon. Glas. Höjd 10 cm. Etikettmärkt Skruf Sweden.
4 st askkoppar. Grönt glas med figurmotiv i bottnen. Erik Höglund. Diameter ca 7 cm.

Någon repa.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon repa.
Bruksskick.

Antal besök: 1 165