NYCKEL, 16-1700-tal.

NYCKEL, 16-1700-tal.
202772. NYCKEL, 16-1700-tal.

Nyckel, 16-1700-tal
Längd 14,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
202772. NYCKEL, 16-1700-tal.

Nyckel, 16-1700-tal
Längd 14,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 386