WILHELM SJÖHOLM. 2 st, Flickporträtt, olja på duk. signerade.

20277. WILHELM SJÖHOLM. 2 st, Flickporträtt, olja på duk. signerade.

68 x 34 cm vardera.

Gör en kostnadsfri värdering!

68 x 34 cm vardera.

Antal besök: 3 591