ANSGAR ELDE. Komposition, färglitografi, provtryck, signerad Elde.

2027620. ANSGAR ELDE. Komposition, färglitografi, provtryck, signerad Elde.

41x57 cm, rammått 58x73 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x57 cm, rammått 58x73 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Antal besök: 1 172