BOKHYLLA, Bräntorps, 1950/60-tal.

2027457. BOKHYLLA, Bräntorps, 1950/60-tal.

Teakfanerat på benställning i ek och bok. Nederdel med sex utdragslådor samt flankerande skjutdörrar. Överdel med bl.a nedfällbar skiva med bakomliggande låd- och hyllinredning. Ej märkt. Bredd 129 cm, djup ca 43 cm, höjd ca 148 cm.

Slitage, fläckar, någon repa. Gavel baktill med fanerskada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 802