LAVOAR/POTTSKÅP, 1800/1900-tal.

2027429. LAVOAR/POTTSKÅP, 1800/1900-tal.

Höjd 78, bredd 44, djup 43 cm.

Bruksslitage, skador förekommer, spricka skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 796