SVEN X:ET ERIXSON. Violer, färglitografi, signerad och daterad -49.

20272. SVEN X:ET ERIXSON. Violer, färglitografi, signerad och daterad -49.

50 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 923