FÅTÖLJ, "Junker", design Bror Boije, Dux. 1960-tal.

202692. FÅTÖLJ, "Junker", design Bror Boije, Dux. 1960-tal.

Canvas. Runda kopplade ben. Armstöd i läder.

Slitage. Fläckar. Mindre sprickor i lädrets undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 910