SYSKRIN, rokoko, 17/1800-tal.

202675. SYSKRIN, rokoko, 17/1800-tal.

Svängd ben. Vitmålad. Invändigt märkt Anno 1807. Längd 47, bredd 38, höjd 38 cm.

Senare benställning. Senare bemålning. Slitage. Färgbortfall. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 904