MODELLBILAR TEKNO 5 stycken. Två Ferrari, två Taxi och sparbanksbuss "Bikupan". En originalkartong.

202658. MODELLBILAR TEKNO 5 stycken. Två Ferrari, två Taxi och sparbanksbuss "Bikupan". En originalkartong.

Skala 1:43.

Slitage, smärre skador och saknade delar. En lös flik på kartongen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 1:43.

Antal besök: 1 631