SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

202602. SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 105, bredd 64, höjd 76,5 cm.

Slitage, märken, repor, sprickor/skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 712