MOCKAKOPPAR, olikfärgade med förgyllningar, bl. a, Tyskland.

202584. MOCKAKOPPAR, olikfärgade med förgyllningar, bl. a, Tyskland.

6+5+5 koppar med fat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6+5+5 koppar med fat.

Bruksslitage.

Antal besök: 731