PÄLSKRAGAR, 2 st, 1900-tal.

PÄLSKRAGAR, 2 st, 1900-tal.
2025656. PÄLSKRAGAR, 2 st, 1900-tal.

Längd ca 73-90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 73-90 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 355