SERVISDELAR, 17 st, porslin, "Fenix", Gefle.

2025275. SERVISDELAR, 17 st, porslin, "Fenix", Gefle.

Kanna höjd 14 cm.
Såskanna längd 19 cm.
Assietter 5 st, diameter 19 cm.
Djupa tallrikar 6 st, diameter 23,5 cm.
Mattallrikar 2 st, diameter 23,5 cm.
Uppläggningsfat längd 23,5 cm.
Skål längd 24 cm.

Krackelyrer.
Viss missfärgning.
Dekorslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna höjd 14 cm.
Såskanna längd 19 cm.
Skål längd 24 cm.

Krackelyrer.
Viss missfärgning.
Dekorslitage.

Antal besök: 1 722