2025219. FERNANDO ZÓBEL. Jucar XII.
Litografisk offset
Signerad med blyerts. Reproduktion av originalet som gjordes 1971 och bevaras i det andalusiska centret för samtida konst.
34x40 cm.
Litografisk offset
34x40 cm.