FERNANDO ZÓBEL. Jucar XII.

FERNANDO ZÓBEL. Jucar XII.
2025219. FERNANDO ZÓBEL. Jucar XII.

Litografisk offset
Signerad med blyerts. Reproduktion av originalet som gjordes 1971 och bevaras i det andalusiska centret för samtida konst.
34x40 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografisk offset
34x40 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 408