RITINSTRUMENT, 14 delar, Compas aporte-mine mobile, Frankrike, 1800-talets sista kvartal.
202517. RITINSTRUMENT, 14 delar, Compas aporte-mine mobile, Frankrike, 1800-talets sista kvartal.
Längd 18,5, bredd 11,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 18,5, bredd 11,5 cm.
Slitage.
Nyköpings Auktionsverk
924