Bordslampa. Marcus, Delightfull.

2025158. Bordslampa. Marcus, Delightfull.

Kromad, svartlackerad. Design inspirerad av Dieter Rams. Höjd 35 cm.

Slitage i form av ett märke och repor på toppen av lampskärmen. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 766