LAMPBORD, med glasskiva, 1900-tal.

202513. LAMPBORD, med glasskiva, 1900-tal.

Längd 56, bredd 36,5, höjd 71,5 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 727