LEKSAKSHAGELGEVÄR,Gonher Parallell.

2025075. LEKSAKSHAGELGEVÄR,Gonher Parallell.

Ett dubbelpipigt leksakshagelgevär av märket Gonher Parallell side by side.
Längd ca 84 cm.
Hagelpatroner medföljer ej.

Begagnat bruksslitage, vapenrem saknas.
Lite repor samt färgavskrap och ytrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 84 cm.
Hagelpatroner medföljer ej.

Antal besök: 4 502