SKULPTURER. 2 st. Brons. Afrikansk kvinna och man. 1900-talets andra hälft.

202504. SKULPTURER. 2 st. Brons. Afrikansk kvinna och man. 1900-talets andra hälft.

Patinerad brons.
Kvinna. Höjd 30 cm.
Man med stav. Höjd 34 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Patinerad brons.
Kvinna. Höjd 30 cm.
Man med stav. Höjd 34 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 197