FIGUR, parian, efter Bertel Thorvaldsen, Gustavsberg 1909.

20247. FIGUR, parian, efter Bertel Thorvaldsen, Gustavsberg 1909.

Höjd inkl sockel ca 38 cm.

Slitage och skador; flera fingrar med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca 38 cm.

Antal besök: 1 248