DOKTORSVÄSKA, tidigt 1900-tal, brunt skinn.

202407. DOKTORSVÄSKA, tidigt 1900-tal, brunt skinn.

Längd 52 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 590