TABURETT, Gustaviansk stil, 1900-tal.

202399. TABURETT, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd ca 45 cm.

Slitage, lagning, smärre dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.

Antal besök: 673