BERTIL VALLIEN. Kandelaber. Smide. Boda Smide. 1900-talets andra hälft.

202378. BERTIL VALLIEN. Kandelaber. Smide. Boda Smide. 1900-talets andra hälft.

Järnsmide. För tre värmeljus. Med hängande glaskläppar.
Höjd 38 cm.
Etikettmärkt Handmade Boda Smide Sweden.

Bruksskick.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Bruksskick.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 4 601