WILHELM BEHM. Skogslandskap, olja på duk, signerad.

202376. WILHELM BEHM. Skogslandskap, olja på duk, signerad.

110 x 120 cm.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

110 x 120 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 408