OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. färglitografi, "möte med mona lisa", signerad och numrerad 36/190.

202374. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. färglitografi, "möte med mona lisa", signerad och numrerad 36/190.

80 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 672