Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
NIKOLAI SILVERBERG. Fruktstilleben, olja på duk, signerad.
202355. NIKOLAI SILVERBERG. Fruktstilleben, olja på duk, signerad.
34 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 68 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 909