NIKOLAI SILVERBERG. Fruktstilleben, olja på duk, signerad.

202355. NIKOLAI SILVERBERG. Fruktstilleben, olja på duk, signerad.

34 x 68 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 68 cm.

Antal besök: 3 217