Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben. Olja på duk. Signerad A Petris och daterdad 1958.
202341. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben. Olja på duk. Signerad A Petris och daterdad 1958.
50x60 cm.
Mindre hål i duk.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x60 cm.
Mindre hål i duk.
Garpenhus Auktioner
711