TRATTAR, 2 st, till trattgrammofon, 1900-talets första hälft.

202292. TRATTAR, 2 st, till trattgrammofon, 1900-talets första hälft.

Metall. Diameter ca 46 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall. Diameter ca 46 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 726